IPU-ARMATURY: armatury, ventil, kohout, klapka, filtr, průhledítko IPU-ARMATURY: armatury, ventil, kohout, klapka, filtr, průhledítko
Hlavní strana >> Armatury (ventily, kohouty, klapky, průhledítka, filtry)

ArmaturyVentily, kohouty, klapky, průhledítka, filtry

Filtry Klapky Kohouty Průhledítka Ventily

Filtry

IPU-ARMATURY: Filtry
Popis Přírubové filtry s vysoce odolnou výstelkou PTFE. Filtry jsou vhodné při použití v chemickém průmyslu, kde se používá agresivní médium jako jsou kyseliny, plyny apod. Materiál těles jsou z je uhlíkové ocele s povrchovou úpravou nátěry RAL barev. Filtry jsou vhodné pro horizontální i vertikální zabudování, mají vysokou odolnost vůči korozi, lze měnit filtrační sítka.

Klapky

IPU-ARMATURY: Klapky
Popis Uzavírací a regulační klapky typu LUG a se sendvičovým tělesem, měkce těsnící, plynotěsné v uzávěru. Těsnost vůči atmosféře, TA-Luft. Materiál výstelky tělesa PTFE, vakuově odolná, talíř klapky potažen PFA, na přání antistatické provedení PFA-L. Alternativa talíř z nerez oceli 1.4408 nebo Hastelloy C4. Teměř ekviprocentní charakteristika. Vnější protikorozní ochrana:epoxy-povlak. Použití: pro korozně agresívní a čisté kapaliny plyny a páry, v malém prostoru je výhodná jejich krátká stavební délka, lehká montáž a demontáž, cenově výhodné.

Kohouty

IPU-ARMATURY: Kohouty
Popis Kulové kohouty přímé uzavírací se silnostěnnou výstelkou a regulační kulový kohout s ucpávkou hřídele vlnovcového typu ENVIPACK. Výstelka PFA (možnost PFA-L,vodivá nebo PFA-P se zvýšenou odolností proti difuzi). Povlak koule PFA možnost koule z keramiky Al2O3. Materiál tělesa sférická litina. Sedlové kroužky PTFE, ucpávky ENVIPACK pro zvlášť vysoké požadavky na bezpečnost.

Průhledítka

IPU-ARMATURY: Průhledítka
Popis Jsou vyrobena ze sférické litiny, s výstelkou, nebo silnostěnnou výstelkou z PFA. Průhledítka jsou 2, nebo 3-cestná. Na přání možnost výstelky ve vodivém provedení. Sklo je borosilikátové dle DIN 7080. Jsou vhodná k použití pro agresívní páry, plyny a kapaliny. Ochranu proti korozi zajišťuje epoxi nátěr, šrouby a matice jsou vyrobeny z nerez oceli.

Ventily

IPU-ARMATURY: Ventily
Popis Ventily dodáváme pojistné, přepouštěcí, regulační, zpětné, vzorkovací, membránové a dnové. Ventily jsou vyrobeny ze sferické litiny. Jejich konkrétní technické parametry odpovídají náročným požadavkům pro bezpečnou práci s nebezpečnými kapalinami a plyny z hlediska teplot, tlaku, těsnění, regulace.
IPU-ARMATURY: Partneři IPU-ARMATURY: Partneři IPU-ARMATURY: Partneři IPU-ARMATURY: Partneři

Kontakt

IPU-ARMATURY: Adresa Adresa: IPU Armatury, s.r.o, Smetanova 2359/6, 678 01 Blansko
IPU-ARMATURY: Telefon Telefon: +420 516 413 512, +420 604 568 599
IPU-ARMATURY: E-mail E-mail: blansko@ipu.cz
Copyright © 2021 IPU Armatury, s.r.o.,
Všechna práva vyhrazena.
Created by UpFront

Nastavení cookies