IPU-ARMATURY: IPU, armatura, čerpadlo, potrubní díl, tvarovka, ventil, kohout, klapka, filtr, průhledítko IPU-ARMATURY: IPU, armatura, čerpadlo, potrubní díl, tvarovka, ventil, kohout, klapka, filtr, průhledítko
Hlavní strana >> O firmě

O firměNěco málo o naší firmě

Firma IPU - Armatury byla založena počátkem roku 1997 jako dceřinná společnost firmy IPU - International s registrovaným sídlem v Brně. Firma je registrovaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 27647, IČO 25500848.

Jestliže hovoříme o firmě IPU - Armatury je třeba zdůraznit, že firma je přímým pokračovatelem obchodní činnosti firmy IPU - International na našem trhu od roku 1970.

Veškeré technické a obchodní zázemí, zkušenosti a kontakty firmy IPU - Internacionál jsou využívány firmou IPU - Armatury, s.r.o.

Týká se to rovněž  partnerských vztahů a zastoupení, mateřské firmy, řady významných výrobců jako je např. RICHTER, Italprotec, Sempell a další.

Firma IPU International se v minulých letech podílela na dodávkách zejména pro elektrárny a chemický průmysl a to především specielními armaturami a čerpadly.

V oblasti dodávek armatur pro primární okruh jaderných elektráren, má firma IPU - International výhradní zastoupení firmy Sempell v České republice.

Firma IPU se od počátku orientuje na dodávky pro energetický a chemický průmysl a to zejména na armatury specielního zaměření a pro extremní pracovní podmínky. Nabízíme dodávky od renomovaných firem západní Evropy.

IPU-ARMATURY: Partneři IPU-ARMATURY: Partneři IPU-ARMATURY: Partneři IPU-ARMATURY: Partneři

Kontakt

IPU-ARMATURY: Adresa Adresa: IPU Armatury, s.r.o, Smetanova 2359/6, 678 01 Blansko
IPU-ARMATURY: Telefon Telefon: +420 516 413 512, +420 604 568 599
IPU-ARMATURY: E-mail E-mail: blansko@ipu.cz
Copyright © 2021 IPU Armatury, s.r.o.,
Všechna práva vyhrazena.
Created by UpFront

Nastavení cookies